Erekcijos funkcijos sutrikimo gydymas

  • Tai išsaugo normalų lytinį gyvenimą.
    Gydymas padeda partneriams vėl džiaugtis lytiniu aktyvumu. Įrodyta, kad žmonių, kurie turi reguliarius lytinius santykius, fizinė ir psichinė sveikata yra geresnės.
  • Tai pagerina gyvenimo kokybę ir sustiprina tarpusavio santykius.
    Erekcijos funkcijos sutrikimas yra ne tik fizinis sutrikimas, bet taip pat labai veikia psichologinę vyro būklę ir jo santykius su kitais žmonėmis. Erekcijos sutrikimai labai veikia partnerių gyvenimo kokybę ir tarpusavio santykius. Gydymas palengvina problemas, susijusias su funkcijos sutrikimu, ir lėtina jų progresavimą. Be to, jis sustiprina savigarbą ir pasitikėjimą savimi, užtikrina stabilius partnerių tarpusavio santykius.
  • Tai padeda išsiaiškinti kartu esančias ligas, kurios gali būti pavojingos.
    Tyrimai parodė, kad erekcijos funkcijos sutrikimas gali būti ankstyvas perspėjamasis diabeto ir kardiovaskulinės ligos požymis, kuriai progresuojant ir tinkamai negydant, gali ištikti širdies priepuolis ar insultas. Tiriant erekcijos sutrikimų priežastis, gydytojas turi išsiaiškinti, ar pacientas neserga šiomis ligomis ir, jeigu reikia, pradėti gydymą.

Kad būtų paskirtas tinkamas erekcijos sutrikimo gydymas ir išaiškintos galimos kartu esančios ligos, labai svarbu apsilankyti pas šeimos gydytoją ir pasikalbėti su juo (ja).

Apie vaistus, naudojamus esant erekcijos sutrikimams, skaitykite ...

Patikėkite problemas apie erekcijos disfunkciją savo gydytojui