Specialisto atsakymai

Man 19 metų ir kilo šlapinosi problemų: labai daug kartų šlapinuosi per dieną. Ar tai susiję su lytiniu keliu plintančia liga?

Ar kartu jaučiate didelį troškulį, kuris gali pasireikšti kaip natūralus organizmo atsakas į šlapinimosi pagausėjimą? Tai gali būti diabeto požymis, dėl to turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju. Šlapinimosi pagausėjimas nėra būdingas lytiniu keliu plintančių infekcijų požymis. Jis gali rodyti šlapimo takų infekciją arba inkstų uždegimą, kurie nedažnai pasireiškia vyrams.

Jaučiu varpos galiuko deginimą šlapinantis. Ką tai galėtų reikšti?

Ši būklė mediciniškai apibūdinama medicininiu terminu dizurija, kuri dažniausiai pasireiškia dėl šlapimo takų infekcijų. Kreipkitės į gydytoją, kad skirtų tinkamą gydymą.

Esu 37 metų vyras. Nerimauju dėl per mažo spermos kiekio ir silpno orgazmo. Manau, kad tai susiję su mano amžiumi, bet anksčiau ši problema nebuvo tokia sunki. Ar yra kokių nors maisto produktų, maisto papildų arba vaistų, kurie galėtų padidinti spermos kiekį ir sustiprintų bei prailgintų orgazmą? Ačiū už atsakymą.

Nežinau jokių produktų, kurie galėtų padėti Jums šiuo atveju. Erekcijos sutrikimą galima gydyti vaistais. Geriausia būtų pasikonsultuoti su gydytoju ir sužinoti, ar reikėtų pradėti vartoti sildenafilį, tadalafilį ar vardenafilį. Daugumos preparatų, kuriuos galite nusipirkti be recepto, veiksmingumas neįrodytas.

Man 70 metų. Išskiriu tik labai mažą spermos kiekį, netgi galėčiau pasakyti, kad tik keletą lašų. Ar tai susiję su senėjimu ir ar tai galėjo sukelti kitokios priežastys? Ar dėl to gali sumažėti ir lytinis potraukis? Ar galima tokią būklę pagerinti?

Spermos kiekis priklauso nuo išskyrimo dažnio, latakų praeinamumo ir liaukų funkcijos. Bet kuriuo atveju rekomenduojama pilnai ištirti prostatą (ją turėtumėte pasitikrinti vieną kartą per metus) ir, jeigu turite galimybę, išmatuoti testosterono koncentraciją kraujyje.

Ar tiesa, kad varikocelė sukelia vaisingumo sutrikimą vyrams ir dėl to reikia nedelsiant operuotis? Mano kairiojoje pusėje yra toks sutrikimas, bet man dėl to nekyla problemų. Mano žmona nesisaugo, bet nepastoja. Gydytojas pasiūlė man operuotis.

Varikocelė (nenormalus spermatic cord venų išsiplėtimas) gali sukelti vaisingumo sutrikimą, nes dėl veninio kraujo susikaupimo šalia sėklidžių padidėja jų temperatūra, dėl to formuojasi nenormalios spermos ląstelės. Prieš operaciją būtina ištirti spermą (atlikti spermogramą). Jūsų žmonai taip pat reikia atlikti tyrimus, nes paprasčiausiai gali būti ne jūsų kaltė, kad Jūsų žmona nepastoja.

Būdamas suaugęs žmogus, aš šlapinuosi tris ar keturis kartus per naktį. Ką tai galėtų reikšti? Kitų sutrikimų neturiu, išskyrus tai, kad prieš pasišlapinant, jaučiu nežymų deginimą.

Yra keletas dažno šlapinimosi priežasčių, pavyzdžiui, infekcija (ypač, jeigu jaučiate deginimą šlapinimosi metu) arba padidėjusi prostata. Rekomenduočiau Jums kreiptis į gydytoją ir atlikti šlapimo tyrimą. Jeigu būtina, gausite siuntimą urologo konsultacijai.

Patikėkite problemas apie erekcijos disfunkciją savo gydytojui