Kaip galite padėti savo partneriui

Jūsų partnerio erekcijos problemos greičiausiai turi įtakos Jūsų tarpusavio santykiams. Jeigu jaučiate, kad Jūsų parneris vengia intymumo, pirmiausiai pamėginkite išsiaiškinti, kodėl.

Pati domėkitės apie erekcijos funkcijos sutrikimą ir gydymo galimybes. Jūs ir Jūsų partneris turite sutarti, koks gydymas geriausiai pagerintų Jūsų lytinį gyvenimą.

Su parneriu atvirai pasikalbėkite apie problemą. Numatykite, kad tokio pokalbio metu ne visada lengva pralaužti ledus. Turime Jums keletą patarimų.

  • Atidžiai pasirinkite tinkamą momentą pirmam pokalbiui. Yra gyvybiškai svarbu, kad abu būtumėte atsipalaidavę ir turėtumėte pakankamai laiko pokalbiui.
  • Nelaukite, kol pokalbį apie tai pradės jis.
  • Priminkite jam, kad erekcijos funkcijos sutrikimas yra dažnas sutrikimas, kurį galima sėkmingai gydyti.
  • Tegul jis sužino, kad nėra vienišas, ir kad Jūs pamėginsite spręsti šią problemą kartu.
  • Priminkite jam, kad labai svarbu kreiptis į gydytoją, nes erekcijos funkcijos sutrikimas gali pasireikšti dėl pavojingos kartu esančios ligos, dėl to gyvybiškai svarbu kuo anksčiau pasitikrinti.
  • Pasisiūlykite kartu nuvykti pas gydytoją.

Padrąsinkite savo partnerį
Erekcijos problemos gali nepalankiai veikti Jūsų partnerio pasitikėjimą savimi ir savigarbą. Tai gali kelti baimę, nerimą, susvetimėjimo pojūtį ir depresiją. Visa tai gali bloginti jūsų tarpusavio santykius. Padrąsinkite ir užjauskite, nes tai padės parneriui greičiau išspręsti problemas, ypač, jeigu jos kyla dėl psichologinių priežasčių.

Būkite švelni ir mylinti
Visada rodykite švelnumą ir meilę. Net jeigu jo problemos veikia Jus, išlikite mylinti ir kantri. Maži meilės ženklai, pavyzdžiui, bučiniai, kurių jis nesitiki, apkabinimas, glamonės ar masažas padės Jūsų partneriui geriau atsipalaiduoti ir pašalins baimę, kad Jūs abejojate jo vyriškumu. Tai padės jam vėl pajusti intymumo džiaugsmą, pajusti pasitikėjimą ir sustiprins norą spręsti kilusias problemas.

Nekaltinkite savęs ir nieko neįtarinėkite
Moterys dažnai kaltina save ir ieško savo kūno trūkumų, jeigu jų partneriai pradeda vengti intymumo. Dėl to moteris gali prarasti pasitikėjimą savimi, jausti susvetimėjimą ir depresiją, dėl kurių tarpusavio santykiai dar labiau pablogėja. Dažnai tokia savijauta yra nepagrįsta, nes vyras gali vengti intymumo dėl erekcijos funkcijos sutrikimo. Dėl to atviras pokalbis labai svarbus abiems partneriams.

Daugiau apie tai Patikėkite problemas apie erekcijos disfunkciją savo gydytojui