Ar tai tiesa?

Erekcijos funkcijos sutrikimas yra neišvengiama senėjimo proceso dalis. Dėl to su tuo reikia paprasčiausiai susitaikyti.

Netiesa
Erekcijos funkcijos sutrikimo atsiradimo rizika tikrai dažnėja senstant, tai susiję su organizmo senėjimo procesais ir vyrui ne visada lengva su tuo susitaikyti. Yra daug gydymo galimybių, kurios gali pagerinti erekcijos funkciją ir suteikti vyrui galimybę džiaugtis lytiniu gyvenimu ir senatvėje.Rizik od razvoja erektilne disfunkcije povećava se s dobi i povezan je s procesom starenja, ali to ne znači da se osoba s tim treba pomiriti. Danas je dostupno nekoliko metoda liječenja erektilne disfunkcije koje omogućavaju uživanje u seksualnom životu i u starijoj dobi.

Erekcijos funkcijos sutrikimas yra galvoje.

Netiesa
80% atvejų erekcijos funkcijos sutrikimas pasireiškia dėl organinių priežasčių, o psichologinės priežastys sudaro tik 10%.

Dėl erekcijos problemos reikia susirūpinti.

Tiesa
Į erekcijos problemas reikia žiūrėti rimtai. Erekcijos funkcijos sutrikimas gali nepalankiai veikti vyrų pasitikėjimą savimi, gyvenimo kokybę ir tarpusavio santykius. Dažnai tai yra ankstyvas sunkesnio sutrikimo požymis (pvz., kardiovaskulinės ligos ar diabeto).

Erekcijos problemas galima išspręsti

Tiesa
Dauguma pacientų, kuriems pasireiškia erekcijos funkcijos sutrikimas, lengvai gydomi. Įrodyta, kad gydymas vaistais nuo erekcijos funkcijos sutrikimo veiksmingai pašalina simptomus. Tai, kad jis pradeda veikti greitai ir yra saugus, labai prisideda prie pacientų lytinio gyvenimo pagerėjimo.

Jaunesniems kaip 40 vyrams nėra erekcijos funkcijos sutrikimo rizikos.

Netiesa
Nors erekcijos funkcijos sutrikimų dažniau pasireiškia senyviems vyrams, vis dėlto jų gali pasireikšti bet kurio amžiau vyrams. Matome, kad vis jaunesni vyrai dažniau serga ligomis, kurios gali sukelti erekcijos funkcijos sutrikimą (pvz.: diabetas, hipertenzija, širdies ir kraujagyslių liga).

Erekcijos funkcijos sutrikimą galima gydyti tik gydytojo paskirtais vaistais.

Tiesa
Gydytojo išrašomų receptinių vaistų veiksmingumas ir saugumas yra įrodyti. Neįrodyta, kad kokios nors natūralios medžiagos arba maisto papildai veiksmingai šalintų erekcijos funkcijos sutrikimus. Be to, vartoti be receptų ne vaistinėje įsigytus preparatus yra nesaugu.

Erekcijos funkcijos sutrikimas veikia tik vyrą.

Netiesa
Erekcijos funkcijos sutrikimas yra dažna vyrų nusivylimo ir savigarbos sumažėjimo priežastimi, dėl to gali pasireikšti depresija ir agresyvus elgesys. Tai gali nepalankiai veikti šeimos, draugų ir verslo tarpusavio santykius.

Išgėrus tablečių visada atsiranda erekcija.

Netiesa
Vaistai neveiksmingi be seksualinės stimuliacijos (jutiminių dirgiklių, vaizdų, bučinių, lytėjimo ir t. t.). Jeigu nėra seksualinės stimuliacijos, erekcija nepasireiškia arba baigiasi.

Patikėkite problemas apie erekcijos disfunkciją savo gydytojui